Opakowania na mrożonki

Nasza firma jest jednym z wiodących producentów opakowań w Polsce. W naszym asortymencie posiadamy opakowania o różnym przeznaczeniu i zastosowaniu – między innymi opakowania na mrożonki.

Opakowania na mrożonki

W asortymencie naszej firmy posiadamy także opakowania na żywność mrożoną. Są to folie mono oraz laminaty na bazie folii LDPE i PET, które zapewniają odpowiednią ochronę zapakowanego produktu. 

Opakowania do żywności mrożonej

W szerokim asortymencie naszej firmy znajdą Państwo specjalistyczne opakowania na mrożonki. Są to folie mono oraz laminaty na bazie folii LDPE i PET, które zapewniają odpowiednią ochronę zapakowanego produktu. Chroniona w ten sposób żywność może bezpiecznie i odpowiednio długo przebywać w minusowej temperaturze bez ryzyka utraty swoich właściwości. Nasze opakowania na mrożonki są szczelne, nie przepuszczają powietrza oraz są w 100% bezpieczne dla przechowywanych produktów.

Na specjalne życzenie naszych Klientów możemy wykonać indywidualne, spersonalizowane opakowanie z nadrukiem w technologii FLEXO HD. Grafika jest nanoszona przez nas techniką nawierzchniową w przypadku folii mono lub między warstwową z wykorzystaniem folii laminowanych. Jest to doskonałe rozwiązanie, które pozwala na osiągnięcie wysokiej jakości nadrukowywanych form graficznych. Przygotowaniem projektu wedle Państwa potrzeb i oczekiwań zajmie się nasze studio graficzne. Pomożemy Państwu w podjęciu kluczowych decyzji i przeprowadzimy przez cały proces dostarczając gotowy produkt.

Tak skrupulatnie wykonane opakowania na mrożonki mają duży wpływ na odbiór produktów naszych klientów, a co za tym idzie samej firmy. Kolorowe indywidualnie spersonalizowane opakowania do żywności przyciągają uwagę Klienta oraz zachęcają do zakupu, a ich odpowiednie wykonanie wpływa na budowanie pozytywnego wizerunku marki. Jest to doskonała forma reklamy oraz ukazywanie profesjonalizmu swojego biznesu. Dzięki wielu badaniom konsumentów pewne jest, że wielu z nich kierując się decyzją o zakupie sięgnie po lepiej wykonane opakowanie na mrożonki jeśli obok znajdują się podobne produkty w mniej atrakcyjnej formie.