Kontrola jakości2018-10-22T11:58:54+00:00

Kontrola jakości

Od samego początku naszej działalności najważniejszym celem było zadowolenie naszych klientów. Jednym ze środków który to umożliwił jest oferowanie produktów najwyższej jakości, a jest to możliwe dzięki rygorystycznej polityce jakości.

Kontrola i polityka jakości

Doświadczenie i zdobyta wiedza nakazuje nam stale nadzorować cały proces produkcyjny począwszy od naszych dostawców, wewnętrznej polityki jakości, aż po weryfikację i szczegółową kontrolę.

Kontrola jakości

Nasz dział kontroli jakości nieustannie bada i monitoruje wszystkie etapy realizacja każdego zamówienia. Zdajemy sobie sprawę, iż zaufanie i zadowolenie klientów idzie w parze z produktem najwyższej jakości, dla tego przygotowaliśmy wewnętrzne procedury kontroli jakości dzięki którym mamy pewność i gwarancję, że każdy produkt jest w 100% odzwierciedleniem Państwa oczekiwań.

Kontrola jakości prowadzona jest od surowców, półproduktów, dokumentacji technicznej, aż po gotowy produkt – w zależności od etapu wykorzystujemy nowoczesne instrumenty przeznaczone do badania poszczególnych etapów i elementów.

Nasza polityka jakości to także stale modernizowany i rozbudowywany park maszynowy, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z obecnie panującymi normami i wymogami.

Wykwalifikowana kadra oraz olbrzymie doświadczenie gwarantuje Państwu profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Posiadamy własne studio graficzne które przygotuje każdy projekt wedle Państwa wskazówek i oczekiwań. Postęp prac jest stale monitorowany na każdym etapie produkcji, dzięki czemu mamy pewność iż zachowane są wszystkie normy jakościowe.

Naszym klientom gwarantujemy produkty zgodne z europejskimi normami, szybki czas realizacji i konkurencyjne ceny.

Poznaj Nas i naszą pełną ofertę

O nas
zapytanie ofertowe
kontakt