Opakowania do bakalii

Bakalie i suszone owoce to produkty, które wykorzystać można na wiele sposobów. Zaczynając od słodkich wypieków, poprzez dania wytrawne, mięsne jak również w formie zdrowej przystawki.

Do przechowywania bakalii najlepszym i niezastąpionym opakowaniem jest torebka doy-pack, która umożliwia wielokrotne otwarcie oraz zamknięcie zachowując świeżość jak również wszystkie wartości odżywcze zapakowanego produktu. Przekąski przechowywane w takim opakowaniu, długo pozostają świeże, smaczne, są poręczne i lubią je nawet dzieci

Opakowania do bakalii

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także profesjonalnie wykonane opakowania do bakalii. Do ich produkcji używamy jak najlepszej jakości materiałów. Wykonany przez nas produkt gwarantuje utrzymanie świeżości oraz doskonałego smaku bakalii.

Opakowania do bakalii typu doy – pack są łatwe i praktyczne w użyciu. Poza tym są szczelne i pomagają utrzymać świeżość produktu przez bardzo długi czas. Są wykonane w oryginalny sposób, można je ustawić w pozycji pionowej poprzez wykonanie unikalnej konstrukcji dna. Opakowania do bakalii, które wykonujemy posiadają możliwość wielokrotnego otwierania i zamykania dzięki zastosowaniu zamknięcia strunowego. Takie rozwiązanie nie pływa negatywnie na szczelność naszych opakowań. Przy produkcji woreczków sugerujemy się indywidualnymi potrzebami oraz wymaganiami klientów. Ich zadowolenie jest dla nas niezwykle ważne.

Szeroki wybór opakowań do bakalii

Gama możliwości w tym zakresie jest bardzo szeroka. Opakowania do bakalii mogą być wykonane z folii perlistej lub perlisto białej, metalizowanej lub laminowanej. Również grubość folii jest dobierana indywidualnie do produktu oraz zapotrzebowania uwzględniając przy tym przede wszystkim gramaturę pakowanej żywności. Posiadamy również możliwość wykorzystania folii matowych, nakładania lakierów „Paper Touch”, matujących barier przeciw UV, które poprawiają również właściwości optyczne i fizyczne gotowego opakowania. Oferujemy bardzo duży zakres rozwiązań. Jesteśmy otwarci na potrzeby i pomysły klienta, który musi dostać produkt w pełni zadowalający go. W swojej pracy pamiętamy również o tym iż opakowania, które otrzyma od nas nasz klient często stanowią reklamę jego biznesu oraz poprawiają wizerunek jego firmy. Warto zatem zadbać o to, aby wybierany przez Państwa produkt był doskonałej jakości, a przy tym posiadał niebanalny wygląd. Jest to także swojego rodzaju reklama dla firmy, która na pewno pomoże zbudować profesjonalny wygląd firmy.