Opakowania e-commerce / foliopaki

Opakowania dla e-commerce

Koperty kurierskie które produkujemy można z powodzeniem wykorzystać nie tylko w branży e–commerce. Jeśli zdarza się Państwu sprzedawać towary w Internecie nasze opakowania będą doskonałym rozwiązaniem.

Opakowania dla e-commerce

Zajmujemy się produkcją opakowań dla e-commerce wykonanych z folii z viketem z taśmą klejącą z klejem permanentnym. Produkujemy koperty kurierskie z nadrukiem i bez nadruku.

Producent opakowań dla e-commerce

Branża e-commerce jest niezwykle dojrzała i rozwinięta. Od kilku lat wszystkie raporty z polskich sklepów internetowych wykazują stały wzrost zarówno dochodów z tej gałęzi sprzedaży jak również coraz większych nakładów na rozwój. Właściciele e-sklepów dojrzalej podchodzą do kluczowych decyzji decydując się na nietuzinkowe rozwiązania.

Jednym z kluczowych aspektów jest dbanie o własny wizerunek oraz promocję marki. Pierwszy fizyczny kontakt klienta z zamówieniem to odbiór przesyłki, dla tego już na tym etapie warto zadbać o właściwy przekaz. Porządne, eleganckie i spersonalizowane opakowania dla e-commerce budują pozytywny odbiór naszej marki. Klient inaczej odbiera zlepek kartonów owiniętych taśmą a inaczej schludne białe opakowanie z logo firmy w której składał zamówienia na wybrane przez siebie produkty.

Opakowania e-commerce / foliopaki

Jednym z głównych produktów w tej kategorii będą koperty kurierskie z własnym nadrukiem popularnie nazywane foliopakami. Jest to podstawowy rodzaj opakowania dla e-commerce dzięki któremu szybko i estetycznie zapakujemy większość produktów sprzedawanych w sklepach internetowych. Urozmaicenie takiej koperty kurierskiej o własne log i dane formy dodatkowo podnosi pozytywne emocje.

Opakowania dla e-commerce

Firma Pakfol zajmujemy się produkcją opakowań dla e-commerce wykonanych z folii LDPE ze specjalnym uchwytem „vicket” co ułatwia pakowanie oraz taśmą klejącą z klejem permanentnym. Produkujemy koperty kurierskie zarówno z własnym nadrukiem jak również bez nadruku.

Minimalna ilość gotowych kopert kurierskich bez nadruku jaką możecie Państwo zakupić w naszym sklepie to 100 sztuk. Dostepne są od ręki, w kilku najpopularniejszych obecnie rozmiarach.

Dla osób szukających niestandardowych rozwiązań jak koperty kurierskie z logo firmy oraz adresem (własny indywidualny nadruk) przygotujemy sparaliżowaną ofertę. Minimalny nakład takiego zamówienia to 10 tyś sztuk co biorąc pod uwagę stale rosnące zainteresowanie ofertą sklepów internetowych oraz chęć podnoszenia jakości obsługi połączonej z reklamą marki własnej jest niewątpliwie opcją wartą rozważenia.

Zachęcamy do składania zapytań poprzez zapytanie ofertowe.

Poznaj Nas i naszą pełną ofertę