opakowania do herbaty

Opakowania do herbaty

Opakowania do herbaty muszą spełniać szereg wymagań potrzebnych do tego, aby produkty w nich umieszczone zachowywały swoje właściwości. Herbata ma swój charakterystyczny zapach i smak. Jeżeli nie jest prawidłowo przechowywana, szybko traci swoje walory i absorbuje nieprzyjemne zapachy z otoczenia.

Opakowania do herbaty

Do zapakowania takich produktów można stosować torebki stojące – doypack. Jest to nowoczesne, wygodne i funkcjonalne opakowanie do herbaty. Specjalna konstrukcja zgrzewów umożliwia uzyskanie stabilnego dna. Zaletą torebki doypack jest wygodne pakowanie i ekspozycja w pozycji pionowej. Torebka doypack dostępna jest w opcji: z zamknięciem strunowym oraz nacięciem „easy open” do odrywania górnej perforacji.

Opakowanie do herbaty

Aby herbata zachowała swój zapach i intensywność na dłużej opakowanie w którym się znajduje powinno spełniać określone wymagania. Przede wszystkim musi być szczelne co gwarantuje nasz produkt. Opakowania do herbaty wykonane przez nasza firmę są doskonałej jakości. Dzięki nim możemy cieszyć się świeżością napoju przez długi czas.

Istnieje możliwość wykorzystania folii matowych, nakładania lakierów „Paper Touch”, matujących czy barier przeciw UV poprawiających właściwości optyczne i fizyczne gotowego opakowania. Mamy bardzo szeroki wachlarz możliwości w tym zakresie.

Opakowania do herbaty najwyższej jakości

Wykorzystując naszą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji opakowań z folii miękkich oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości. Dzięki nowoczesnej ośmiokolorowej drukarni flexograficznej wykonamy każdy indywidualnie przygotowany projekt nadruku na torebce doypack. Oryginalne i nietuzinowe opakowanie wpływa również na pozytywny wizerunek firmy oraz jest doskonałą formą reklamy.

W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe torebki doypack wykonane z folii mono: OPP, OPP perlista i perlisto – biała, OPP metalizowana, CAST, jak również laminaty tych foli z foliami PE lub laminaty PET/PE. Grubości folii oraz ich struktury dobieramy indywidualnie w zależności od gramatury oraz produktu, który ma zostać zapakowany.