Opakowania do kawy

Pakfol to niezależny producent opakowań foliowych dla wielu grup przemysłowych. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza w produkcji torebek i woreczków foliowych stawia nas w czołówce producentów opakowań foliowych.

Opakowania do kawy

Producenci kawy znajda w naszej ofercie gotowe opakowania typu „doypack” z wysoko barierowego laminatu. Zastosowana w torebce „doypack”  struna do wielokrotnego zamykania i otwierania oraz laserowe nacięcie easy-open ułatwiające otwarcie opakowania wyróżnia „doypack” wśród innych opakowań.

Kawa jest to jeden z napojów, który aby był smaczny musi być niezwykle aromatyczny. Aby ten aromat utrzymać bardzo ważne jest odpowiednie przechowywanie dzięki, któremu produkt nie straci swoich właściwości smaku oraz zapachu. Oferujemy w tym zakresie szereg kompleksowych rozwiązań. Produkujemy opakowania do kawy, których jakość pozwala na zachowanie kawie doskonały zapach przez bardzo długi czas.

Producent opakowań do kawy

Na Państwa zamówienie możemy wykonać opakowania z indywidualnym nadrukiem do 8 kolorów z folii o strukturach i grubościach dostosowanych do Państwa potrzeb. Mamy bardzo rozbudowany wachlarz możliwości w tej dziedzinie. Dostosujemy nasz produkt do Państwa wizji i pomysłu, ponieważ zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Produkowane opakowania spełniają Europejskie normy jakościowe, a wyszkolona kadra doradzi w wybraniu najbardziej optymalnego opakowania.

Jako producent dajemy gwarancję, że każda torebka „doypack” podlega kontroli jakości, zgrzewy wykonane są z najwyższa starannością, surowce z których wykonujemy woreczki „doypack” są bardzo wysokiej jakości.

Torebka „doypack” – Idealne zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi

Torebka „doypack” wykonana z wysokobarierowego laminatu z folią metalizowaną daje gwarancję zabezpieczenia kawy przed działaniem czynników zewnętrznych takich jak promienie słońca, wilgoć czy tlen.

Oryginalny design wykonanych przez nas opakowań pozwoli Państwu zbudować pozytywny wizerunek swojej firmy na rynku. Jest to zarazem doskonała forma reklamy oraz pokazania profesjonalizmu świadczonych usług.