Oferty pracy

Pakfol – producent opakowań foliowych w Kętrzynie nieustannie dąży do rozwoju i poszerzenia zakresu świadczonych usług.
W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy pracowników na stanowiska opisane poniżej.

Aktualne oferty pracy:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail: biuro@pakfol.pl
W tytule wiadomości proszę wpisać wybrane stanowisko.

Przedstawiciel handlowy

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i ich obsługa w całym procesie handlowym
  • Nawiązywanie długoterminowych relacji biznesowych z Klientami
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Przygotowywanie ofert handlowych

Wymagamy:

  • Minimum 5 letniego udokumentowanego doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego (warunek konieczny)
  • Samodzielności i dużej kreatywności
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Dyspozycyjności
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B w branży opakowań
  • Preferowane miejsce zamieszkania: cała Polska

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Adekwatne wynagrodzenie
  • Bardzo dobre warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Wsparcie zespołu
  • Szkolenie wdrażające do pracy w firmie
  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, komputer, telefon)