Przyprawy to szczególny rodzaj produktu, ponieważ liczy się w nich smak i aromat, który wzbogaca naszą kuchnię nadając jej niepowtarzalny smak i zapach. Stanowią doskonały dodatek do naszej kuchni, wzbogacając ją w cenne składniki odżywcze. Wyjątkowy produkt wymaga równie wyjątkowego opakowania. Wybierając opakowanie na przyprawy chcemy uchronić je przed dostaniem się do wewnątrz powietrza. Może to spowodować że aromat zniknie, a smak zmieni się na niekorzyść. Dlatego głównym aspektem jaki należy brać pod uwagę przy doborze takiego opakowania na przyprawy jest odpowiednia barierowość produktu, która świadczy o wytrzymałości opakowania.

Producent wybierając opakowanie kieruje się głównie jego wytrzymałością, ponieważ uszkodzenie opakowania może skutkować zniszczeniem produktu i generować straty dla firmy. Towar zapakowany w opakowania na przyprawy następnie jest transportowany w miejsce docelowe – w tym wypadku zazwyczaj mowa o sklepowych półkach. Bez odpowiedniego opakowania na przyprawy produkt nie dotrze na miejsce w stanie nienaruszonym. A przecież nie na tym zależy sprzedawcy.

Bezpieczne opakowania na przyprawy

PAKFOL wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy szukają idealnych rozwiązań dla swoich biznesów. Zdecydowanie stawiamy na jakość, ponieważ zadowolenie klientów powinno być podstawą w każdym biznesie. Współpracując z nami klient ma gwarancję jakości otrzymanego produktu. Opakowania na przyprawy jakie oferujemy mogą być wykonane zarówno w wersji matowej jak i z połyskiem. Dodatkowo możemy wykonać na nich indywidualny nadruk wysokiej jakości wedle potrzeb klienta. Nasze folie, torebki oraz worki posiadają atest PZH.

Nasza firma oferuje szeroki wachlarz rozwiązań. Produkujemy opakowania o różnym przeznaczeniu od opakowań na przyprawy i inne produkty sypkie po koperty kurierskie. Nasze produkty są w pełni bezpieczne, dla żywności. Produkowane przez nas opakowania mają szczególne zastosowanie w branży spożywczej. Jednocześnie jest to gałąź, która wymaga od nas znacznie więcej. Opakowania przeznaczone dla produktów żywieniowych muszą spełniać ściśle określone kryteria. O tym, że nasze opakowania mogą być stosowane bezpiecznie w branży spożywczej świadczą liczne certyfikaty, które są ogólnodostępne na naszej stronie internetowej, dzięki czemu każdy klient może w każdej chwili zapoznać się z ich autentycznością.

opakowania na przyprawy