W co pakować przesyłki? Jakie potrzeby pojawiają się na obecnym rynku wraz z rozwojem branży e-commerce?

Rozwój Internetu przyniósł za sobą rozwój handlu internetowego, a tym samym rozwój branży e-commerce. Statystyki pokazują iż około 73% społeczeństwa w Polsce robi obecnie zakupy przez Internet. Trend ten z roku na rok przybiera na sile, a więc można się spodziewać wzrostu tych liczb w przyszłości. Jest to dość szybki i łatwo dostępny rodzaj zakupów, który kochają zwłaszcza Ci, których pochłania praca, a na zakupy w sklepie nie starcza już czasu lub siły. Niemalże każdy Polak posiadaj urządzenie mobilne, które ułatwia mu codzienne życie, a co za tym idzie również zakupy.

Rozwój branży e-commerce w Polsce

Od razu nasuwa się wniosek, że skoro branża e-commerce stale się rozwija warto w nią zainwestować i czerpać z niej zyski. Zauważyło to już wielu przedsiębiorców, którzy postanowili sprzedawać swoje towary bądź usługi w sieci. Wielu jeszcze ma to przed sobą.

Wraz ze sprzedażą towarów w Internecie pojawiają się kwestie pakowania tak owych przesyłek e- commerce. W końcu musimy zrobić to w odpowiedni sposób, aby znajdujący się wewnątrz towar nie ucierpiał w transporcie i szczęśliwie dotarł do klienta, który na pewno z niecierpliwością go oczekuje.

rozwój branży e-commerce

Firma PAKFOL jest niezależnym producentem opakowań foliowych i papierowych. W swojej ofercie posiadamy również dział opakowań dla branży e-commerce. Nasza firma prężnie rozwija się na rynku i stale dąży do rozwoju.  Dlatego produkowane przez nas opakowania dla branży e-commerce są najwyższej jakości produktem o nietuzinkowym wyglądzie. Pakowanie tego typu produktów jest niezwykle ważne z punktu widzenia reklamy. Rzeczą jasną jest iż większość społeczeństwa jest zdecydowanie wzrokowcami, a więc opakowanie e-commerce, które ma niebanalny design ma również większe szanse na pozostanie w pamięci klienta na dłużej. W myśl powiedzenia, że „pierwsze wrażenie robi się tylko raz” warto w odpowiedni sposób rozważyć temat pakowania przesyłek e-commerce.

Dla swoich klientów oferujemy indywidualne nadruki na opakowaniach e-commerce i nie tylko. W oparciu o zapotrzebowanie naszych klientów tworzymy produkt, który z pewnością zadowoli klienta jak i wpadnie w oko potencjalnemu odbiorcy. Dla przedsiębiorców szukających idealnych rozwiązań w tej kwestii polecamy produkowane przez nas koperty kurierskie –  potocznie zwane foliopakami.