Jesteśmy firmą, która od ponad 20 lat działa na rynku. Stawiamy zdecydowanie na rozwój, dlatego na przestrzeni tego czasu znacznie rozwinęliśmy naszą ofertę. Stale wzbogacamy ją o nowoczesne produkty, które są doskonałym rozwiązaniem dla firm jak i osób prywatnych. Jednym z wielu produktów jakie oferujemy naszym klientom są opakowania wykonane z folii, które mogą mieć bardzo wiele zastosowań. Jednym z idealnych zastosowań takich opakowań są opakowania na słodycze. Są one idealne do pakowania ciastek, cukierków, przekąsek i wielu innych produktów podobnych.

Dlaczego opakowania ze struną są idealne jako opakowania na słodycze?

Otóż doskonale wiemy iż opakowania, które służą do pakowania żywności powinny spełniać szereg wymogów. Jednym z nich i najważniejszym jest barierowość, która zapewnia produktom świeżość i doskonałą jakość przez dłuższy czas. Struna, którą umieszczamy w takim opakowaniu na słodycze jest idealnie szczelna. Dodatkowo pozwala na wygodnie otwieranie i zamykanie wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba. A zatem otwarcie produktu nie świadczy o tym, że musimy go skonsumować, bo straci on swoje walory smakowe. Nasze opakowania zapewniają mu długotrwałą świeżość pomimo wcześniejszego otworzenia opakowania na słodycze. Jest to wielki atut opakowań na słodycze.

Opakowania ze struną idealne na słodycze

Kolejnym ważnym aspektem w wyborze opakowania na słodycze jest design. Obecnie na rynku jest tak dużo produktów różnego typu iż, aby zostać zapamiętanym należy posiadać oryginalną identyfikację wizualną. Dzięki ciekawemu projektowi opakowań na słodycze klient z pewnością zapamięta ten produkt. Oczywiście oryginalny desing musi iść w parze z doskonałą jakością produktu. Tylko wówczas wtedy firma odniesie sukces na rynku przetwórstwa spożywczego.

Firma PAKFOL dla swoich klientów wykonuje opakowania na słodycze o nietuzinkowym wyglądzie. Bazujemy na projektach naszych zleceniodawców i kierujemy się ich potrzebami i wymaganiami, ponieważ to jest dla nas najważniejsze. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który umożliwia nam zrealizowanie nawet najbardziej wymagających zleceń. Wykonane przez nas opakowania na słodycze charakteryzują się świetną jakością. Wykonujemy opakowania na słodycze na indywidualne zamówienia o dowolnie wybranym przez klienta rozmiarze.

Zapoznaj się z ofertą naszych opakowań