Najlepsze opakowania na bakalie – nasze produkty

Obecnie bakalie zyskują coraz to większą popularność na rynku spożywczym. Nic dziwnego w końcu mogą stanowić one nie tylko dodatek do ciast i dań, ale mogą również z powodzeniem stać się pożywnymi ale i zdrowymi przekąskami. Na pewno będą lepszym wyborem niż słodycze lub chrupki, które poza pustymi kaloriami nie zawierają w sobie żadnych wartości odżywczych. Bakaliami mogą stać się praktycznie wszystkie zasuszone owoce, które w odpowiednim procesie przyrządza się i suszy, aby przedłużyć ich „życie” i zachować wartości odżywcze. Bakalie mają bardzo dużo witamin oraz mikroelementów, które działają pozytywnie na wiele naszych narządów. Wspomagają koncentrację, pamięć, regulują procesy trawienne i pomagają w walce ze zbędnymi kilogramami. Ważną kwestią jest ich odpowiednie pakowanie, ponieważ źle przechowywane tracą świeżość, doskonały smak i co za tym idzie wszystkie pozytywne wartości odżywcze.

PAKFOL – producent opakowań na bakalie

Jesteśmy producentem opakowań foliowych, które mogą służyć również jako opakowania do bakalii. Nasz produkt pozwoli na szczelne zapakowanie żywności oraz stanowić będzie dla niej doskonałą barierę ochronną. W przypadku takich produktów jak bakalie jest to bardzo ważne. Obecnie kiedy bakalie stają się na rynku coraz popularniejsze ich cena przyprawia o zawrót głowy. Za niektóre orzechy zapłacimy naprawdę sporą kwotę. Wówczas przechowywanie takiego produktu staje się równie ważną kwestią. Jeśli zapewnimy złą ochronę bakaliom po otwarciu opakowania niestety stracą one swój doskonały smak i świeżość.

Jakie cechy powinny spełniać idealne opakowania na bakalie?

Idealne opakowanie na bakalie powinno spełniać kilka ważnych kwestii, a jedną z najważniejszych jest odpowiednia barierowość. To ona odpowiada za brak dopływu powietrza do wnętrza opakowania na bakalie, które znacznie psuje ich smak i jakość. Do przechowywania tego typu produktów najlepszym rozwiązaniem są opakowania na bakalie, czyli torebki typu doy-pack. Umożliwiają one wielokrotne otwarcie i zamknięcie. Przekąski przechowywane w tego typu opakowaniach na bakalie długo pozostają świeże i smaczne. Dodatkową ich zaletą jest poręczność i możliwość zabrania ze sobą do pracy lub w podróż. Opakowania na bakalie są wykonane z najlepszej jakości materiałów. Wykonujemy je w oryginalny sposób. Wyposażone są w unikalną konstrukcję dna oraz strunowe zamknięcie. Doskonale prezentuje się na witrynach sklepowych.

Kolejnym atutem wykonanych przez nas opakowań na bakalie jest możliwość zaprojektowania unikatowego wyglądu, dzięki czemu nasze opakowania na bakalie idealne są dla firm. Dzięki temu klienci z pewnością zapamiętają daną markę.

opakowania do bakalii